Регистрация / Вход

Свежак

Мемориальная доска на честь Вольнянского патриота

Шалена куля снайперської гвинтівки обірвала життя справжнього бойового Вільнянського воїна - героя Дмитрієва Юрія Івановича. Народився наш герой 21 липня 1965 року в с. Плотава Алейського району Алтайського краю. З травня 1984 до червня 1986 року проходив строкову службу в прикордонних військах.

Дмитрієв Юрій розпочав службу в органах внутрішніх справ установи ЯЯ 310/182 УМВС. З березня 1997 року продовжив службу оперуповноваженим відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх Вільнянського районного відділу УМВС України в Запорізькій області. З січня 2001 року призначений на посаду начальника кримінальної міліції у справах неповнолітніх Вільнянського районного відділу УМВС України в Запорізької області.

У червні 2011 року майор міліції Дмитрієв Юрій Іванович був звільнений з органів внутрішніх справ на пенсію у зв’язку з досягненням граничного віку та наявністю вислуги років. За роки служби неодноразово відзначався за високі показники в роботі. Нагороджений Почесним знаком «За відзнаку в службі»  ІІ-І ступеню. Колишній міліціонер повернувся на службу, коли на сході України спалахнула неоголошена війна, але життя нашого справжнього патріота, майора міліції обірвала ворожа куля.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019