Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Пенсії в селі й надалі будуть розносити поштарі

Близько трьох місяців українські пенсіонери з великими сподіваннями чекали приходу до їх домівок поштаря «Укрпошти», який приносить їм пенсію і завжди розпитували «ну а наступного місяця як буде: ви принесете, чи доведеться їхати до райцентру?». Зі сподіваннями тому, що Постанова Кабміну №277 від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України» зобов’язувала  перевести всі пенсійні виплати на банківські картки з 01 вересня 2021 року.

І ось 26 червня Кабінет Міністрів України прийняв нову Постанову №546, якою скасував примусове переведення пенсій і соціальної допомоги на карткові рахунки. Це сталося за сприяння звернень небайдужих губернаторів, народних депутатів та місцевих очільників, а також численних скарг пенсіонерів на адресу КМУ. Відтепер пенсіонери мають змогу самостійно обирати, де їм краще обслуговуватися – в банку чи на Укрпошті.

Та й самих банкоматів, які б дозволяли знімати готівкові кошти, в населених пунктах України налічується усього 4%, невеличкі села та смт й зовсім не мають бодай якихось банківських представництв. Якщо одержувач пенсії та соцдопомоги отримує кошти через банківські установи за місцем проживання, то оплата з послуг цих грошей здійснюється за рахунок клієнта. Тоді як АТ «Укрпошта» доставляє пенсії «до дверей» за рахунок держави.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019