Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Шахраї активізувалися – будьте пильні

Від шахраїв ніхто не захищений, але ж, як кажуть, попереджений значить озброєний. Тому хочеться попередити читачів: не довіряйте і не розповідайте нікому про себе нічого в телефонній розмові особливо тоді, коли дзвонять з незнайомого номеру і називають вас за ім’ям.

Бо один з таких шахраїв нещодавно дзвонив мені. І розмова почалася з того, що він називає моє ім’я та балакає зі мною на «ти», тобто так, як розмовляють між собою давні знайомі. На моє питання «а хто це, бо по голосу не впізнаю, та ще й незнайомий номер» шахрай відповів «та це ж я, твій кум» і одразу спробував перевести розмову на мене, запитавши як в мене справи.

Ось тут в мене закралася підозра і я зрозуміла, що далі він спробує мене «розвести на гроші». І дійсно. Він почав, трохи заїкаючись, казати мені що хоче просити про послугу позичити гроші. Я йому кажу, що можу дати тільки особисто в руки і питаю де можемо зустрітися, а він відразу питає про те де мені зручно, тим самим надіючись, що я промовлюся і він взнає де я проживаю. Але коли я наполегливо кажу йому, що сама підійду або під’їду туди, куди він скаже, то у відповідь я не почула нічого, бо цей шахрай кинув слухавку.

Ще раз і раз наполегливо хочеться застерегти літніх людей: не вірте ні в які «ваш син (онук) потрапив у ДТП», або «я ж твій товариш, кум чи брат»! Це все шахраї.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019