Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Пластикові пакети під забороною

01 червня у Верховній Раді України був прийнятий Проект Закону про обмеження обігу пластикових пакетів на території України. Але до введення в дію цього закону будуть ще передувати через шість місяців з дня набрання ним чинності.

Цей закон передбачає заборону безоплатної реалізації пластикових пакетів (надтонких, тонких, оксорозкладних) в об'єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг. Однак, цей закон не забороняє реалізацію надтонких пластикових пакетів шириною до 225 міліметрів (без бокових складок), глибиною до 345 міліметрів (з урахуванням бокових складок), довжиною до 450 міліметрів (з урахуванням ручок), які призначені для пакування та транспортування свіжої риби, м'яса, сипучих продуктів, льоду. Такі пакети зазвичай розповсюджуються в об'єктах роздрібної торгівлі як первинна упаковка. Усі біорозкладні пакети повинні будуть мати спеціальне маркування, затверджене Кабінетом Міністрів України.

За порушення умов цього закону вперше на суб’єктів господарювання буде покладено штраф від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо на протязі трьох років вчинення порушення суб’єкт господарювання був знову «спійманий на гарячому», то розмір штрафу становитиме від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019