Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Свято випускного вечора молодшої школи: що обрати?

Не знаю у кого з чим асоціюється кінець травня, а в мене особисто з цвітінням каштанів, півонії і гучним останнім дзвоником у школі. Для когось цей дзвінок у школі звучить дійсно в останнє, а далі буде університет, а хтось, як, наприклад, мій син, переходить із молодшої школи у середню і це означає, що попереду це багато таких дзвоників.

Але ж, переступаючи цей рубіж, дитина вже стає дорослішою, і нам, батькам, дуже хочеться, щоб у дитини залишилася добра згадка на довгі роки про цей момент. І ось тут постає питання, а яким чином це зробити?

Самий простий варіант, який існував ще за царя Панька – після урочистого вручення табелів про успішність з рук дирекції школи дітей запрошують за солодкий стіл, а трохи пізніше діти разом з батьками відзначають цю подію у якомусь затишному кафе чи ресторані, а то й навіть на природі.

Особисто мені оті «посиденьки» не до вподоби. Я вважаю за найкраще для дитини це цікавий активний відпочинок. Працюючи в Запоріжжі і спілкуючись там з іншими батьками, я взнала що мою думку поділяє їх більша частина. Взагалі то вони мені й порекомендували декілька варіантів: кімнати квестів, лазертаг (подібна до пейтболу лазерна «стрілялка») або ж наукові музеї-студії. Я вже не кажу про знамениту Хортицю, Асканію-Нова, контактний зоопарк, кіно- та просто театри і, звісно ж, цирк. Ціна питання на дитину виходить кругленька, але можна знайти, щоб ця подія якось запам’яталась.

А що ж може запропонувати наше рідне місто? На жаль тут вибір не багатий від слова «зовсім», але ж таки є. Це робота аніматорів і невеличкі різноманітні шоу: мильних пузирів, паперове та інше. Сумарна ціна за такий випускний вечір трохи кусається, зате не треба нікуди їхати. А це означає, що не потрібно шукати та наймати автобус для дітей, держати на контролі тих, хто захитується під час поїздок.

Трохи сумно, що у нашому містечку так мало пропозицій для активного відпочинку дітей. А попереду літо …

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019