Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Завдяки принциповій позиції процесуального керівника раніше не судима мешканка м.Вільнянськ 8 років проведе у виправній колонії за вчинене умисне вбивство

Так, Вільнянським районним судом завершено розгляд кримінального провадження за фактом умисного вбивства місцевого мешканця, яке сталося у м.Вільнянськ у 27.08.2020.

Зокрема, відповідно до вироку суду місцева мешканка, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, в ході раптово виниклого конфлікту на фоні ревнощів зі своїм співмешканцем, перебуваючи у кухні квартири, яка знаходиться у м.Вільнянськ, взяла зі столу ніж, яким завдала смертельне ножове поранення у ліву частину грудної клітини своєму співмешканцю, який помер на місці, тим самим вчинила умисне вбивство.

Під час судового засідання обвинувачена частково визнала свою провину та зазначила, що не хотіла вбивати свого співмешканця. Однак, за принципової позиції прокурора у суді було доведено вчинення місцевою мешканкою саме умисного вбивства, тобто умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині.

Суд погодився з позицією прокурора та вироком суду від 12.03.2021 визнав винним мешканку м.Вільнянськ у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України та призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019