Регистрация / Вход

Свежак

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

Рятування людини у будь-якій надзвичайній ситуації — благородний, відповідальний і, водночас, небезпечний і складний шлях тих, хто за покликом серця обрав професію рятувальника. Ці сміливі, мужні й рішучі люди у нелегкій соціально-економічній і лолітичній ситуації сьогодні з честю виконують свій обов'язок перед народом, демонструючи наполегливість у виконанні поставлених завдань.
Впроваджуючи в життя девіз — «Запобігти, врятувати, допомогти», вони у скрутну годину завжди на сторожі життя і здоров'я громадян України, долають наслідки надзвичайних ситуацій, надають допомогу тим, кого спіткало лихо. Висококваліфіковані фахівці своєї справи, яких готують провідні вищі навчальні заклади цього профілю, завжди були, є і будуть взірцем високої професійної підготовки, самовідцаності і мужності.
ДСНС України запрошує на навчання:
1. Національний університет цивільного захисту України
61023, м. Харків, вул.Чєрнишєвська, 94
2. Львівський державний університет безпеки життедіяльності
79000, м. Львів, МСП, вул. Клеларівська, 35,
3. Академія пожежної безпеки ім. Героів Чорнобиля
18034, м.Черкаси, вул..Онопрієнка, 8
4. Віннииьке вище професійне училище цивільного захисту
21020, м. Вінниця, вул. Генерала Арабея, 7
За більш детальною інформацією щодо умов та порядку вступу звертатись до Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області, за адресою: м. Токмак, вул. Чкалова, 76, або за тел. 2-98-08, 2-35-23 або 101.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019