Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Вільнянці, вшануємо пам'ять земляків, загиблих під час бойових дій на Сході України!

На превеликий жаль, бойові дії на Сході України ще тривають і несуть за собою горе, сльози, кровопролиття та людські  втрати… Не обійшло це лихо і наше місто. Біль та туга залишаться назавжди в наших серцях. Назавжди залишиться з нами і пам'ять про тих, хто вже ніколи не повернеться до своєї  рідної домівки, ніколи не обійме свою  родину, ніколи не пройде вулицями рідного  міста…
Наш обов’язок, не тільки їх  пам’ятати, але й навчити своїх дітей  та онуків поважати подвиг земляків, які віддали у бою найдорожче – своє життя. І саме тому, Вільнянська міська рада виходить з ініціативою – встановити  на території м.Вільнянська пам’ятник  воїнам, загиблим в АТО, ООС. Тож, пропонуємо прийняти участь у обговоренні і запрошуємо мешканців надавати свої пропозиції щодо місця встановлення та проєкту пам’ятного знаку.
До речі, такі пам’ятні знаки вже встановлені в ряді міст України: в Києві, Одесі, Дніпрі, Кривому Розі, Краматорську тощо.
Шановні мешканці, свої пропозиції Ви зможете викласти на сторінках Фейсбуку, або надати, безпосередньо, до виконавчого комітету Вільнянської міської ради.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019