Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

У Вільнянську відбувся районний етап фестивалю Дружин юних пожежних

10 квітня року  у Вільнянському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний  етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників.

Як завжди даний конкурс популярний серед дітей Вільнянщини і доказом цьому є велика кількість команд-учасників. Цього року у фестивалі взяли участь команди з десяти  шкіл Вільнянськогог району, а саме: Вільнянської ЗОШ №1, Любимівського, Новогупалівського, Привільненського, Семененківського, Антонівського, Соколівського, Привільненського  навчально-виховних комплексів, Матвіївського ЗНВК «Всесвіт» та Михайло-Лукашівської ЗОШ.

Цілий день зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, драйвовими танцями, позитивними емоціями та чарівними усмішками хлопців та дівчат.

До складу суддівської колегії були запрошені представники Вільнянського районного сектору та ДПРЧ-18  ГУ ДСНС України у Запорізькій області, педагогічні працівники районного відділу освіти та ЦДЮТ.

Конкурс «Домашнє завдання» є найулюбленішим як для вболівальників так і для журі. Учасники демонстрували не лише свої знання з правил безпеки, а й креативність, акторські, вокальні здібності, використовуючи всі уміння – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту аніж працівники пожежно-рятувальної служби. Гучними оплесками вболівальники у залі щиро підтримували кожну команду.

При оцінюванні суддями враховувалися артистизм, кмітливість, дотепність, змістовність, оригінальність, хореографічна і вокальна майстерність тощо.

За підсумками районного журі переможцями стали:

І  місце – команда Новогупалівського НВК»;

ІІ місце – команда Вільнянської ЗОШ № 1;

ІІІ місце – команда Матвіївського ЗНВК «Всесвіт»

Також не залишили без уваги кращих учасників на кожному етапі «Безпечної прогулянки» фестивалю.

Так, найправильніше та найшвидше зібрали гриби та ягоди  любимівські учні. На етапі «Рятувальна мотузка» та «Рятування потопаючого» проявила себе  команда Михайло-Лукашівської ЗОШ. Найкращі знання в конкурсі «Медичний» продемонструвала учениця Вільнянської ЗОШ № 1. А влучним ствольщиком цього року  став учень Семененківського НВК.

Найкращим учасникам на етапах «Безпечної прогулянки» вручено грамоти  та цінні призи.

У конкурсі «Візитка» журі відмітила  Соколівський НВК, «домашнє завдання» найкраще виконала команда Максимівського НВК, а кращий плакат намалювали юні рятівники Привільненського НВК.

Колектив Вільнянського РС та ДПРЧ-18 ГУ ДСНС України у Запорізькій області вдячний педагогам і учасникам фестивалю за активну участь у його проведенні. Приємно відмітити, що з кожним роком програми команд стають все кращими й оригінальнішими. Виступи усіх команд були по-своєму яскравими, неповторними та цікавими. Командам вдалося виконати основні завдання фестивалю, а саме: сформувати громадську свідомість і громадянську позицію підростаючого покоління щодо власної безпеки, залучити дітей до роботи із запобігання пожежам та надзвичайним ситуаціям і викликати цікавість до професії пожежного-рятувальника.

12 квітня команда-переможець з Новогупалівського НВК третій рік поспіль  захищатиме честь свого району на зональному етапі фестивалю, який відбудеться у Пологівському районі. Тож побажаємо успіху учасникам у наступних етапах фестивалю!

 

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту С.І. Андрієнко

 

 

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019