Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Майбутні рятувальники провели профорієнтаційну роботу серед школярів щодо вступу до навчальних закладів системи ДСНС України

Впродовж 22 та  23 грудня курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля завітали до навчальних чотирьох загальноосвітніх шкіл міста Вільнянськ та Смененківського навчального комплексу  з метою проведення профорієнтаційної роботи по відбору школярів, як кандидатів до вступу в навчальні заклади системи ДСНС України.
Майбутні рятувальники розповіли учням випускних класів про професію рятувальника, порядок проходження навчання та служби у навчальних закладах, що готують фахівців ДСНС.
Усіх охочих закликали присвятити своє життя рятувальній справі, щоб приходити на допомогу першими у будь-яких екстремальних ситуаціях, вміти викликати у людських серцях почуття захищеності від надзвичайних ситуацій та стабільності у завтрашньому дні.
Отримати додаткову інформацію про умови вступу до навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій можна в найближчій пожежній частині вашого міста.
 
Начальник Вільнянського РС
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
підполковник служби цивільного захисту С.І. Андрієнко

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019