Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Социум

Вільнянська міськрада вітає своїх культпрацівників

10 ноября 2018 года в субботу в городе Вольнянске на площади Фестивальной состоится выставка-ярмарка голубей, кролей и сельхоз птицы

10 ноября 2018 года в субботу в городе Вольнянске на площади Фестивальной состоится выставка-ярмарка голубей, кролей и сельхоз птицы.
Приглашаем жителей города и района посетить наше мероприятие. Организатор выставки Явдощенко Анатолий Григорьевич. Контактный телефон: 066-174-87-02

Вільнянські рятувальники провели урок пожежної безпеки в інтернаті

Найцінніше, що має суспільство – це людина, її життя та здоров’я. Кожен почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Саме невеликий життєвий досвід, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.
Саме тому навчання населення, а особливо дітей,  правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності  є одним з основних завдань, яке ставить перед собою кожен працівник ДСНС.
Тому, з метою  проведення цілеспрямованої профілактичної роботи, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу, 04 жовтня рятувальники Вільнянського району відвідали КЗ «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» ЗОР.
Спеціалісти  ДСНС провели цікаву та захоплюючу бесіду про правила пожежної безпеки. Дітям розповіли про основні причини виникнення пожеж, навели реальні приклади пожеж, що сталися у Вільнянському районі.   На кожній причині виникнення пожежі фахівці ДСНС зосередили увагу окремо, розповівши як правильно експлуатувати електромережі, пічне та газове обладнання, чим небезпечний відкритий вогонь. Присутнім також нагадали основні правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних пристроїв. Рятувальники наглядно продемонстрували дітям, як користуватись вогнегасниками.
Бесіда супроводжувалась презентацією з наглядними цікавими матеріалами та фотографіями з реальних пожеж, що стались у Вільнянському районі.
Сподіваємось, цей урок безпеки не пройшов марно і кожен присутній почерпнув нову та корисну інформацію для себе.
Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

АНКЕТА вивчення попиту на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території міста Вільнянськ

Байкерский клуб "Стальные соколы" на День Вольнянска

Вільнянський ЦНАП

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2018