Регистрация / Вход

Свежак

Рятувальники Вільнянського району ознайомили любителів зимової риболовлі з основними правилами поведінки на водоймах

Внаслідок встановленням мінусових температур повітря, любителі підльодної рибалки почали виходити на водойми області. Спеціалісти ДСНС не можуть заборонити рибалкам виходити на кригу, тому їх головне завдання – запобігти трагедіям та навчити правилам безпеки на льоду.

Тож, 13 січня Вільнянським РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області проведено рейд з метою запобігання загибелі людей на водоймах під час зимового відпочинку та риболовлі.

Рятувальники нагадали рибалкам основні правила, яких неухильно треба дотримуватись під час риболовлі в зимовий.

Найперше правило – взагалі не виходити на водойми. Але якщо вже ви твердо вирішили провести час на водоймищі, то перш, ніж ступити на лід, дізнайтесь про його товщину. У різних місцях річок та озер товщина льодового покрову може бути різною.

По-друге, категорично забороняється перевіряти міцність льоду ударами ніг.

Під час руху по льоду варто звертати увагу на його поверхню, обходити небезпечні місця та ділянки, покриті товстим шаром снігу. Особливу обережність слід проявляти в місцях зі швидкою течією, струмками та теплими стічними водами промислових підприємств, кущами і травою. При переході па льоду необхідно йти один за одним на відстані 5-6 метрів та бути готовим надати необхідну допомогу людині, яка йде попереду.

Також спеціалісти ДСНС розповіли рибалкам як діяти, якщо на їхніх очах людина провалилась під лід.

Ходити на зимову рибалку поодинці небезпечно. Будьте вкрай обережні на водоймах! Пам’ятайте про небезпеку та правила поведінки на льоду.

Роз’яснювальна робота на території району триватиме і надалі, оскільки об’єднавши зусилля можливо переконати кожного, що дотримуватись правил безпеки життєво важливо.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                С.І. Андрієнко

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019