Регистрация / Вход

Свежак

Співробітники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичну бесіду з районного відділу освіти

З метою  попередження виникнення пожеж на підконтрольних органам державного пожежного нагляду об’єктах та навчанням персоналу  правил безпечної життєдіяльності в мирний та воєнний час, співробітники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області постійно проводять навчання та профілактичні бесіди з працівниками підприємств, установ та організацій Вільнянського району.

Так, 20 січня 2016 року в районному відділі освіти представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області ознайомили працівників з правилами безпеки життєдіяльності в зимовий період, діями при виникненні пожежі, евакуацією працівників з будівлі на випадок виникнення пожежі, гасінням пожежі за допомогою вогнегасників, правилами укриття на випадок виникнення надзвичайної ситуації мирного чи воєнного стану.

Співробітники районного підрозділу ДСНС розповіли про основні причини виникнення пожеж, ознайомили  з порядком дій на випадок виникнення пожежі або техногенної аварії на  потенційно небезпечних об’єктах, зосередили увагу на  правилах безпеки під час  виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Також рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки в зимовий період, наполягли на дотриманню правил пожежної безпеки під час використання газового, пічного та електрообладнання.

На завершення  представники районного сектору ДСНС наглядно  показали, як користуватись вогнегасниками та розповіли, що і як можна гасити за допомогою даних первинних засобів пожежогасіння.

Сподіваємось, що завдяки отриманим під час даної бесіди корисним порадам, працівники Вільнянського районного відділу освіти зможуть попередити  виникнення пожежі, а у випадку виникнення загорання самостійно зможуть ліквідувати його, чим зменшать збитки від пожежі.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                             С.І. Андрієнко

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019