Регистрация / Вход

Свежак

Вільнянські рятувальники поспілкувалися зі школярами про основні правила безпечної поведінки

Питання підготовки підростаючого покоління до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає та з кожним роком погіршується, є надзвичайно актуальним. Статистика свідчить, що 80% усіх аварій та катастроф виникає через діяльність людини.  Головною причиною такого становища є незнання правил власної безпеки, невміння передбачити небезпечні ситуації та їх уникати, а також низький рівень самосвідомості населення, підвищувати який необхідно з дитячих років. Тому важливо з раннього віку формувати у дітей свідоме розуміння цінності власного життя та здоров’я, особистої відповідальності за них. Виховання здорового покоління зі сформованою культурою поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – таку мету перед собою ставлять рятувальники,  працівників освіти та батьки.

Саме з цією метою працівники Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області 18 листопада завітали до Вільнянської  гімназії «Світоч» та Вільнянської ЗОШ № 3.

Дітям розповіли про пожежі, що виникали у Вільнянському районі та їх наслідки. Співробітники Служби порятунку нагадали дітям основні чинники небезпеки в осінньо-зимовий період та правила поведінки у разі виникнення надзвичайної ситуації..

Під час виступу головний інспектор Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Шпак Р.М. зосередив увагу на діях в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру та мирного часу. Особливу увагу присутніх було зосереджено на питаннях щодо дій при надзвичайних ситуаціях техногенного характеру, евакуації із навчального закладу,  діям при виявленні підозрілих предметів, в умовах терористичного акту.

В ході зустрічі піднімалися теми щодо професії пожежного-рятувальника, основних завдань, які виконують вогнеборці, причини й наслідки виникнення пожеж та багато іншого.

Розглядаючи питання  необережного поводження з вогнем, співробітники ДСНС продемонстрували школярам первинний засіб пожежогасіння – вогнегасник, розповіли про його різновиди, призначення та правила безпеки при його використанні.

Школярі уважно слухали розповідь фахівців Служби порятунку та з задоволенням відповідали на запитання рятувальників і відповідно задавали запитання  гостю.

В кінці зустрічі  присутні подякували рятувальникам за корисну та пізнавальну інформацію.

Сподіваємося, що ці знання ніколи не стануть у нагоді, однак у разі небезпеки виникнення надзвичайної події чи пожежі кожен зорієнтується та буде знати як діяти та до кого звертатися!

 

Головний інспектор Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

майор служби цивільного захисту                                                  Р.М. Шпак

 

 

Вик. Аксютіна С.В.

(06143)4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019