Регистрация / Вход

Свежак

У Вільнянському районі відбулись тренування з органами управління цивільного захисту

05 листопада 2015 року у Вільнянському районі відбулося тренування органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із можливими несприятливими умовами осінньо-зимового періоду 2015-2016 років.

Метою даного тренування було удосконалення навичок органів управління цивільного захисту, районної комісії з питань ТЕБ та НС, оперативного штабу у виконанні обов’язків при виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в умовах осінньо-зимового періоду, тренування робочих груп з ліквідації надзвичайних ситуацій.

Учасниками тренування стали голова Вільнянської РДА, Вільнянський міський голова та члени оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій.

На тренуванні практично відпрацьована увідна, згідно якої відбувся вибух газу в багатоповерховому житловому будинку, в результаті якого пошкоджено три квартири та травмовано дві людини.

Для ліквідації даної умовної події були залучені черговий караул 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області, працівники Вільнянського РВ ГУ МВС України в Запорізькій області, газова, медична служби, бригада Вільнянського РЕМу та КП «Водоканал», КП «Вільнянський міськкомунгосп».

Під час підведення підсумків тренування начальник цивільного захисту Вільнянського району Салякін А.О. зазначив, що дані служби спрацювали злагоджено, оперативно та вцілому оцінив роботу під час тренувань задовільною.

 

 

Т.в.о. начальника Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

капітан служби цивільного захисту                                                     Є.В. Кузнецов

 

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019