Регистрация / Вход

Свежак

Стан з пожежами у Вільнянському районі станом на 05 листопада 2015 року

Станом на 05 листопада у Вільнянському районі зареєстровано 129 пожеж , на яких загинуло 4 особи та травмовано 2. За п’ять днів вересня виникло 3 пожежі: дві з них на відкритій території Матвіївської та Михайлівської сільсих рад та одна в автомобілі у м. Вільнянськ.

03 листопада 2015 року о 22 год. 04 хв. до пожежно-рятувального підрозділу Вільнянського району  надійшло повідомлення від невідомої особи про те, що за адресою: м. Вільнянськ, вул. Бочарова, поблизу буд. № 24 горить легковий автомобіль ЗАЗ 1102.

На місце виклику о 22 год. 05 хв. виїхав черговий караул 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Прибувши на місце виклику о 22 год. 07 хв. встановлено, що за вказаною в повідомленні адресою горить переднє ліве колесо автомобіля ЗАЗ  1102.

Пожежу ліквідовано 03.11.2015 року о 22 год. 09 хв.  черговим караулом     18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Внаслідок пожежі пошкоджено переднє ліве колесо, пластикова накладка перед лобовим склом, ліве крило автомобіля біля колеса.

Оглядом встановлено, що осередок пожежі знаходиться в місці розташування переднього лівого колеса автомобіля. Під час огляду встановлено, що в моторному, багажному відсіках та салоні автомобіля горіння не відбувалось.

Таким чином найбільш імовірною причиною пожежі є підпал переднього лівого колеса автомобіля сторонньою невідомою особою. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування.

 

Т.в.о. начальника Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

капітан служби цивільного захисту                                    Є.В. Кузнецов

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019