Регистрация / Вход

Свежак

Рятувальники закликають дотримуватись правил безпеки упродовж опалювального сезону

У зв’язку з настанням холодів, Вільнянський районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області звертається до громадян з проханням проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового та пічного опалення, а також електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, порушення правил експлуатації газового обладнання, паління у ліжку в нетверезому стані – основні причини пожеж та загибелі людей на них.

Окремо звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій з проханням виявити підвищену увагу при використанні електричного, газового та іншого обладнання на виробництві. Особливої уваги потребують системи життєзабезпечення, енергопостачання міст, населених пунктів, підприємств та установ.

В черговий раз закликаємо всіх мешканців Вільнянського району: лише дотримуючись правил безпеки, будучи уважними до себе та ближніх ми зможемо уникнути більшості «сезонних» небезпек, попередимо травмування та нещасні випадки.

Вільнянський районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду дорослих. Не допускайте трагедії в Вашій родині. Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, навчайте їх правилам пожежної безпеки. Обмежте користування дітей газовими та електричними приладами. Зберігайте сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях. Шановні батьки, життя дітей у Ваших руках!

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                           С.І. Андрієнко

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019