Регистрация / Вход

Свежак

Стан з пожежами у Вільнянському районі

Вільнянський районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області занепокоєний зростом пожеж та кількістю травмованих та загиблих на них у Вільнянському районі. Лише у жовтні 2015 році виникло 37 пожеж та травмовано 1 людину!

Станом на 27 жовтня 2015 року у Вільнянському районі виникло 123 пожежі. Для порівняння – за весь 2014 рік у Вільнянському районі зареєстровано 84 пожежі. В 2015 році на пожежах загинуло 4 особи та травмовано 2 (у 2014 році загинуло 6 осіб, травмованих не було).

Як показує аналіз пожеж всі випадки загибелі та травмування людей на пожежах у 2015 році сталися в житловому секторі. Особи, що постраждали на пожежах напередодні виникнення знаходились у стані алкогольного сп’яніння та палили цигарки.

Вільнянський районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області звертається до жителів та гостей Вільнянського району: дотримуйтесь правил пожежної безпеки у повсякденному житті, бережіть здоров’я та найголовніше, що ви маєте- життя своє та своїх близьких.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                  С.І. Андрієнко

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019