Регистрация / Вход

Свежак

День рятівника – професійне свято мужніх людей

Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою. Щороку вмілими та професійними діями рятувальників визволяються з біди тисячі людей, рятується найцінніше, що є у нас - життя. Безмежна вдячність людей - це найвища оцінка благородної праці співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Не зважаючи на важкі часи, що переживає Україна сьогодні, колектив Вільнянських рятувальників продовжує виконувати поставлені перед нами завдання, спрямовані на захист краян від стихійних лих та надзвичайних ситуацій. Адже люди, які вибирають професію рятівника, відзначаються особливими рисами характеру: самовідданістю, мужністю, сміливістю, силою волі та дисципліною.

Напередодні свого професійного свята – Дня рятівника, яке відзначається 17 вересня, інспектори Вільнянського районного сектору Головного управління ДСНС України у Запорізькій області зустрілись зі школярами Вільнянської ЗОШ № 3.

На зустрічі представники районного сектору ДСНС розповіли учням про найгуманнішу в світі професію рятівника, яка полягає в тому, щоб допомагати  тим, хто потребує допомоги та кого спіткало лихо.

Рятувальники розповіли про нелегкі трудові будні бойової роботи, навели приклади мужності під час надзвичайних ситуацій співробітників районного підрозділу ДСНС та героїчні дії та вчинки пересічних громадян при надзвичайних подіях. Також працівники служби ДСНС нагадали правила безпечної життєдіяльності.

Діти з захопленням слухали розповідь, а наприкінці зустрічі задавали різноманітні питання як про роботу рятувальника, так і про те, як поводити себе при різних надзвичайних ситуаціях.

Рятувальники Вільнянського району вітають своїх колег, пенсіонерів пожежної справи та всіх громадян, які хоч якось причетні до ліквідації  надзвичайних ситуацій. Висловлюємо вам щиру вдячність за мужність і відвагу, за готовність завжди прийти людям на допомогу та бажаємо міцного здоров'я,  безмежного щастя, сімейного добробуту, незламної сили волі та витримки. Нехай незгасаюча життєва енергія щодня надає вам сил для звершення благородних справ, а життєва дорога буде сповнена добром, людською шаною і повагою. І нехай вас оберігає ікона Божої матері «Неопалима Купина», що є покровителькою тих, хто попав в біду, а також тих, хто їм допомагає.

 

Колектив Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019