Регистрация / Вход

Свежак

До уваги населення!

Останнім часом на території Вільнянського району почастішали випадки виникнення пожеж, зокрема та території житлового сектору. Лише за  серпень 2015 року виникло 14 пожеж! На сьогоднішній день у Вільнянському районі зареєстровано 49 пожеж (у 2014 році 55 пожеж). З них 75,5 % (37 пожеж) виникли в будівлях та спорудах житлового сектору. На пожежах за період 2015 року загинуло 4 особи та 1 людину травмовано.

Найчастіше пожежі виникають з причини необережного поводження з відкритим вогнем - 27 випадків, а це 55 % від усієї кількості пожеж, що виникли в району у цьому році.

За порушення правил пожежної безпеки при спалюванні сміття, що призвело до виникнення пожежі, інспекторами Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області на винних осіб складено два адміністративні протоколи за   ст. 175 КУпАП.

Нагадаємо, що згідно розділу ІІІ п. 1.18 «Правил пожежної безпеки в Україні» розводити багаття, користуватись відкритим вогнем на відстані менше 30 метрів від будівель та споруд, викидати не загашене вугілля забороняється. Тож перш ніж спалювати сміття, задумайтесь, чи варте це вашого чи іншого будинку, а також складеного штрафу на вас за порушення правил пожежної безпеки.

Вільнянський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв.

 

В.о. начальника Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

майор служби цивільного захисту                                      Р.М. Шпак

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019