Регистрация / Вход

Свежак

Звернення до батьків, вчителів та дітей напередодні нового навчального року

У зв’язку з наближенням нового навчального року Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до батьків, вчителів та дітей з проханням неухильно дотримуватись елементарних правил безпеки життєдіяльності!

Шановні батьки! Пам’ятайте: життя та здоров’я підростаючого покоління залежить саме від вас! Тому виховувати у дітей навички культури безпечної поведінки, на власному прикладі демонструйте обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Вчіть дітей правилам безпеки під час користування побутовою технікою, електроприладами, газовим та пічним опаленням. Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, зберігайте сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях.

Шановні вчителі! На вас покладено важливе та відповідальне завдання – навчити дітей запобігати надзвичайним подіям, а в умовах нештатної ситуації – правильно її оцінювати і обрати вірне рішення, аби убезпечити дітей. Пам’ятайте, що викладач несе персональну відповідальність за життя і здоров'я учнів під час навчального процесу. Звертайте особливу увагу на дотримання вимог правил та інструкцій з безпеки у кабінетах фізики та хімії. Особливу пильність проявляйте під час проведення лабораторних робіт.

Шановні діти! Аби новий навчальний рік не затьмарився виникненням надзвичайних подій, дотримуйтесь основних правил безпеки життєдіяльності. Не грайтесь з вогнем, будьте обережні під час користування електроприладами. Якщо ви раптом натрапили на підозрілий предмет – негайно сповістіть про це дорослих та зателефонуйте за номерами «101» або «102». Будьте уважні та обережні по дорозі у школу та додому. Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!

 

В.о. начальника Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

майор служби цивільного захисту                                                        Р.М. Шпак

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019