Регистрация / Вход

Свежак

Представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичну бесіду з працівниками управління Державної казначейської служби України у Вільнянському районі Запорізької області

З метою  попередження виникнення пожеж на підконтрольних органам державного пожежного нагляду обєктах та навчанням персоналу  правил безпечної життєдіяльності в мирний та воєнний час, представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області постійно проводять навчання та профілактичні бесіди з працівниками підприємств, установ та організацій Вільнянського району.

Так, 04 серпня 2015 року в управлінні Державної казначейської служби України у  Вільнянському районі  Запорізької області представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області ознайомили працівників з правилами безпеки життєдіяльності, діями при виникненні пожежі, евакуацією працівників з будівлі на випадок виникнення пожежі, гасінням пожежі за допомогою вогнегасників, правилами укриття в захисній споруді на випадок виникнення надзвичайної ситуації мирного чи воєнного стану.

Співробітники районного підрозділу ДСНС розповіли про основні причини виникнення пожеж, ознайомили  з порядком дій на випадок виникнення пожежі або техногенної аварії на  потенційно небезпечних обєктах, зосередили увагу на  правилах безпеки під час  виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Також рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки в літній період, наполягли на дотриманню правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісах та на водних об’єктах.

Для закріплення теоретичних знань було проведено евакуацію з установи на випадок виникнення пожежі та укриття в захисну споруду, що знаходиться в будівлі управління Державної казначейської служби України у  Вільнянському районі  Запорізької області.

На завершення  представники районного сектору ДСНС наглядно  показали як користуватись вогнегасниками та розповіли, що і як можна гасити за допомогою даних первинних засобів пожежогасіння.

Сподіваємось, що завдяки отриманим під час даної бесіди корисним порадам, працівники управління Державної казначейської служби України у  Вільнянському районі  Запорізької області зможуть попередити  виникнення пожежі, а у випадку виникнення загорання самостійно зможуть ліквідувати його, чим зменшать збитки від пожежі.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                          С.І. Андрієнко

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019