Регистрация / Вход

Свежак

У Вільнянському районі рятувальники перевірили місця збирання та зберігання врожаю

У Вільнянському районі у розпалі жнива. Першим завданням рятувальників Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області є збереження нового врожаю. Тож, з метою недопущення втрат зернових через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання і переробки нового врожаю, співробітники Вільнянського районного сектору 30 липня провели рейдові перевірки на хлібних полях району та в місцях зберігання зернових.

Під час перевірки вогнеборці особливу увагу звернули на підготовку хлібних масивів - обкоси та обпашку полів, первинні засоби пожежогасіння, встановлення запобіжних табличок з інформацією про заборону паління та використання відкритого вогню, перевірили комбайнерів та водіїв на знання правил пожежної безпеки при збиранні врожаю, а також оглянули збиральну техніку на предмет протипожежного захисту.

Співробітники ДСНС провели інструктажі з працівниками агропідприємств та попередили аграріїв про відповідальність за самовільне спалювання стерні та пожнивних залишків на полях.

Рятувальники Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС у Запорізькій області нагадують, що чинним законодавством суворо забороняється спалювання стерні, пожнивних залишків та природної рослинності поблизу хлібних ланів у смугах відведення автомобільних доріг і залізниці. Це призводить до пожеж в лісових насадженнях та сусідніх полях, що завдає державі значних матеріальних та екологічних збитків.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                            С.І. Андрієнко

 

Вик. Аксютіна С.В.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019