Регистрация / Вход

Свежак

У м. Вільнянськ інспектори ДСНС провели протипожежне тренування у Центрі зайнятості Вільнянського району

17 липня 2015 року у Вільнянському центрі зайнятості зібрались представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області, районного центру зайнятості та  начальник відділу з питань цивільного захисту населення Вільнянської райдержадміністрації з метою теоретичного ознайомлення працівників центру зайнятості з правилами безпеки життєдіяльності, діями при виникненні пожежі, практичним відпрацюванням евакуації працівників з будівлі на випадок виникнення пожежі та гасінням умовної пожежі за допомогою вогнегасників.

Під час виступу головний інспектор Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Шпак Р.М. розповів про основні причини виникнення пожеж, порядок дій у разі виникнення пожежі, як не допустити виникненню пожежі. Також зосереджено увагу на  правилах безпеки під час  виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів та на порядку дій у разі їх виявлення, під час артобстрілу та бомбардування, при попереджувальному сигналі «Увага всім», що повинно входити до екстреної валізи.

Для закріплення теоретичних знань було проведено евакуацію з установи на випадок виникнення пожежі.  

На завершення  навчань представники районного сектору ДСНС провели практичне відпрацювання гасіння умовної пожежі за допомогою вогнегасників  та інших підручних засобів.

В кінці зустрічі  присутні подякували рятувальникам за корисну та пізнавальну інформацію.

 

Начальника Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                          С.І. Андрієнко

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019