Регистрация / Вход

Свежак

У Вільнянському районі вогнеборці спільно з представниками місцевого лісомисливського господарства провели навчання щодо гасіння лісових пожеж в природних екосистемах

06 липня 2015 року проведено сумісне навчання 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області спільно з представниками  «Михайлівського лісництва» ДП «Запорізького ЛМГ».  Темою навчання стала:  «Гасіння лісових пожеж в природних екосистемах, масштабних пожеж на відкритій місцевості».

Для проведення навчання на території  Михайлівського лісництва залучалися сили та засоби 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області (1 АЦ-40(130)63Б та 4 чоловіка особового складу) та 1 представник «Михайлівського лісництва» ДП «Запорізького ЛМГ».

Згідно тактичного задуму під час патрулювання співробітники лісгоспу виявили загоряння, яке намагались ліквідувати власними силами.

Відповідно до інструкції взаємодії співробітники лісомисливського господарства повідомили про загоряння вогнеборців.

06 липня 2015 року о 11 годині 29 хвилин на ПЗЧ 18-ДПРЧ  м. Вільнянськ від лісничого надійшло повідомлення про те, що між м. Вільнянськ та  с. Смородине  умовно виникло загоряння сухої  трави в лісосмузі.

На місце виклику о 11 годині 30 хвилин виїхав черговий караул 18-ДПРЧ на АЦ-40(130)63Б .

По прибуттю на місце виклику о 10 годині 36 хвилин після проведення розвідки було встановлено, що за вказаною адресою умовно горить суха трава на площі 100 м.кв. На місці знаходяться представник «Михайлівського лісництва», який здійснює гасіння пожежі за допомогою підручних засобів.

Черговим караулом 18-ДПРЧ було проведено оперативне розгортання з подачею ствола «Б» на гасіння умовної пожежі  Умовну пожежу локалізовано о 11 год. 46 хв. та ліквідовано 11 год. 50 хв.

В результаті даних навчань працівники лісництва та рятувальники на практиці опрацювали інструкцію взаємодії у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з гасінням лісових пожеж на території Вільнянського району.

Профілактична робота щодо попередження виникнення пожеж у весняно-літній період у лісових масивах постійно проводиться рятувальники та працівниками лісництва. Вогнеборці закликають громадян бути відповідальними під час відвідування лісових масивів, адже один не загашений недопалок або сірник може призвести до виникнення масштабної пожежі.

Шановні громадяни у разі виникнення надзвичайних ситуацій або пожеж телефонуйте до пожежно-рятувальної служби за номером «101».

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                                           С.І.Андрієнко

 

вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019