Регистрация / Вход

Свежак

У м. Вільнянськ проведено спільне пожежно-тактичне навчання підрозділу ДСНС України з Вільнянськими виправними колоніями

15 травня 2015 року  на території Вільнянської виправної колонії № 20 управління ДПтС України в Запорізькій області проведено пожежно-тактичне навчання, темою якого був порядок дій особового складу чергового караулу ДПРЧ-18 ГУ ДСНС України у Запорізькій області, персоналу Вільнянської виправної колонії управління  ДПтС України в Запорізькій області (№20) та персоналу Софіївської виправної колонії управління ДПтС України в Запорізькій області (№55) при ліквідації пожежі на прилеглій території відділу капітального будівництва промислової зони з практичним відпрацюванням дій щодо евакуації засуджених та гасіння умовного загорання.

Тож, згідно плану навчання,  внаслідок короткого замикання електричної мережі на прилеглій території відділу капітального будівництва промислової зони Вільнянської ВК № 20 та внаслідок обриву частини крильчатки витяжної вентиляції відбулося утворення іскри з подальшим загоранням пилу та дерев’яної стружки в ній. В результаті склалася загроза розповсюдження вогню на приміщення та покрівлю будівлі столярного цеху та інші будівлі, що знаходяться поряд.

15 травня о 10:29 на пункт зв’язку ДПРЧ-18 ГУ ДСНСН України у Запорізькій області від диспетчера Вільнянської виправної колонії № 20 надійшло повідомлення про умовну пожежу, що виникла на території даної колонії. 

По прибуттю до місця виклику було встановлено, що пожежа виникла на території відділу капітального будівництва промислової зони Вільнянської ВК № 20, на місці пожежі вже працює караул відомчої пожежної охорони Вільяннської ВК № 20. На допомогу прибув також пожежний автомобіль Софіївської виправної колонії № 55. Силами підрозділу ДПРЧ-18 та пожежних підрозділів колоній організовано гасіння та ліквідація умовної пожежі з дотриманням всіх вимог правил безпеки праці.

По закінченні тренування посадовими особами  Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області та Вільянської ВК № 20 було проведено розбір та аналіз дій ліквідаторів умовної пожежі. Загальна оцінка відпрацювання спільного протипожежного тренування – «добре».

Головною метою даного тренування  є чітке та правильне взаємне відпрацювання дій персоналу виправних колоній під час пожежі та перевірка готовності персоналу  до дій з пожежно-рятувальним підрозділом ДСНС.

Проведення спільного тренування надало можливість співробітникам сумісних служб практично відпрацювати взаємодію в реальних умовах та підвищити свій професійний рівень.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                          С.І. Андрієнко

 

Вик. Аксютіна С.В.

тел. 4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019