Регистрация / Вход

Свежак

У Вільнянському районі триває Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності населення

Найвища цінність суспільства – це людина, її життя та здоров’я. Кожен почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Невеликий життєвий досвід, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.

Саме тому навчання населення, а особливо дітей,  правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності  є одним з основних завдань, яке ставить перед собою кожен працівник ДСНС.

Тому з метою  проведення цілеспрямованої профілактичної роботи, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу,  впродовж травня 2015 року у Вільнянському районі проводиться Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності населення.

13 травня 2015 року до пожежної частини у м. Вільнянськ завітали школярі Вільнянської загальноосвітньої школи № 1, щоб на власні очі побачити справжніх вогнеборців та техніку, яку використовують пожежники для ліквідації наслідків надзвичайних подій та порятунку людей.

Рятувальники розповіли про пожежні автомобілі та продемонстрували пожежно-технічне обладнання кожного автомобіля.

Кульмінацією екскурсії стало захисне спорядження пожежних-рятувальників та їхній бойовий одяг, які учні мали можливість поміряти і одягнути на себе, відчути себе справжнім вогнеборцями.

Пізніше інспектор Вільнянського районного сектору зустрілася з учнями Вільнянської ЗОШ № 1 в актовому залі, де нагадала школярам основні правила безпеки.

Так,  дітей ознайомили з основними правилами безпеки життєдіяльності як у побуті, так і на відпочинку. Адже, будь-де на дитину може чатувати небезпека, до якої вона має бути готова.

Учнів ознайомили з діями при пожежі, правилами гасіння загорання, нагадали як надавати першу допомогу при отриманні опіків, застерегли про небезпеку електрообладнання та газу.

У зв’язку з настанням довгоочікуваного весняного потепління учням розповіли про правила пожежної безпеки в екосистемах та основні правила поведінки під час відпочинку на воді.

Крім цього, школярів ознайомили з основними правилами безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів як часів Великої Вітчизняної війни, так і сьогодення.

Рятувальники та вчителі Вільнянської ЗОШ № 1 сподіваються,  що діти візьмуть з цієї зустрічі найголовніше – це правила безпеки, яких необхідно дотримуватись, щоб не занапастити себе та життя своїх близьких.

 

 

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                                           С.І. Андрієнко

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019