Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

У м. Вільнянськ відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

За багаторічною традицією, вже більше двадцяти років поспіль проводиться Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних. Талановиті діти Вільнянського району цікавляться та беруть активну участь у фестивалі, з кожним роком їх численність в ДЮП збільшується. І цей рік не став виключенням – 03 квітня 2015 року відбувся районний етап фестивалю дружин юних пожежних у місті Вільнянськ, в ньому взяли участь 8 команд навчальних закладів району (Вільнянська гімназія «Світоч», Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Антонівський НВК, Максимівський НВК, Матвіївський ЗНВК «Всесвіт», Новогупалівський НВК, Солоненський НВК). Гостей районного фестивалю ДЮП гостинно приймав Центр дитячої та юнацької творчості. Протягом майже 2 годин зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями та чарівними усмішками хлопців та дівчат.

До складу суддівської колегії були запрошені представники Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області , педагогічні працівники районного відділу освіти та ЦДЮТ.

Конкурс «Домашнє завдання» є найулюбленішим як для вболівальників так і для журі. Учасники демонстрували не лише свої знання з правил безпеки, а й креативність, акторські, вокальні здібності, використовуючи всі уміння – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту аніж працівники пожежно-рятувальної служби. Гучними оплесками вболівальники у залі щиро підтримували кожну команду.

Під час етапу конкурсу «Влучний ствольщик» дівчата на рівні з хлопцями дивували своїми навичками у пожежно-рятувальній справі, демонстрували швидкість, влучність та силу бійцівського духу. Даний етап був настільки захоплюючим, що навіть  педагоги команд не змогли втриматись від спроби збити м’яча струменем води за допомогою пожежного ствола.

При оцінюванні суддями враховувалися артистизм, кмітливість, дотепність, змістовність, оригінальність, хореографічна і вокальна майстерність тощо.

І останній конкурс «Плакат соціальної реклами» розкрив художні таланти учасників всіх команд у соціальній рекламі - вони представляли власноруч створені плакати на тематику безпеки життєдіяльності.

За підсумками районного журі переможцями стали:

І  місце – команда Матвіївського ЗНВК «Всесвіт»;

ІІ місце – команда Новогупалівського НВК;

ІІІ місце – команда Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Команди-призери отримали грамоти за перемогу та цінні призи.

Також члени журі відмітили подяками команди Антонівського НВК, Вільнянської ЗОШ № 1 та Вільнянської гімназії «Світоч» за найкраще, найбільш цікаво та змістовно розкриту тему під час виступів. Команда Вільнянської ЗОШ № 1 була найкращою під час «Безпечної прогулянки», хлопці з Максимівського НВК повеселили глядачів у конкурсі «Домашнє завдання», команда Солоненського НВК була найкращою у конкурсі «Візитка», а учасники команди Новогупалівського НВК вразили своєю художньою майстерністю у конкурсі плакатів. 

 

Представники Вільнянського районного сектору додатково відмітили подарунками Олексія з команди Антонівського НВК та хлопців з Максимівського НВК за артистизм та почуття гумору.

Колектив Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області вдячний педагогам і учасникам фестивалю за активну участь у його проведенні. Приємно відмітити, що з кожним роком програми команд стають все кращими й оригінальнішими. Виступи усіх команд були по-своєму яскравими, неповторними та цікавими. Молодь мала можливість не лише проявити свої знання, вміння та навички, але й поспілкуватися з однолітками, поділитися досвідом, дізнатися багато нової інформації. Командам вдалося виконати основні завдання фестивалю, а саме: сформувати громадську свідомість і громадянську позицію підростаючого покоління щодо власної безпеки, залучити дітей до роботи із запобігання пожежам та надзвичайним ситуаціям і викликати цікавість до професії пожежного-рятувальника.

08 квітня 2015 року команда-переможець захищатиме честь свого району на зональному етапі фестивалю, який відбудеться у місті Гуляйполе. Тож побажаємо успіху учасникам у наступних етапах фестивалю, адже ДЮП – це не гра, ДЮП – не робота, ДЮП – за життя наша турбота!

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                                  С.І. Андрієнко

Вик. Аксютіна С.В. 4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019