Регистрация / Вход

Свежак

У Вільнянську відбулись спеціальні об’єктові протипожежні тренування

24 березня 2015 року на території центрального ринку Вільнянського районного споживчого товариства відбулись спеціальні об’єктові протипожежні тренування. Метою тренування було відпрацювання дій персоналу райспоживтовариства та пожежного підрозділу при ліквідації пожежі в торгівельному павільйоні на ринку.

До тренування залучався керівний склад об’єктової комісії, керівництво та члени добровільної пожежної дружини Вільнянського районного товариства, представники Вільнянського районного сектору Головного управління ДСНС України у Запорізькій області та начальник відділу з питань цивільного захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації.

 

Під час тренувань планувалось перевірити готовність працівників Вільнянського районного споживчого товариства до дій у разі виникнення пожежі, вдосконалити навички та практику керівного складу щодо організації проведення рятувальних робіт, а також ліквідації надзвичайної ситуації, з’ясувати проблемні питання щодо реалізації керівних документів.

Згідно тактичного задуму внаслідок порушення правил пожежної безпеки в одному з торгівельних павільйонів на ринку  відбулося загорання.

Персонал ринку, виявивши загорання, здійснив оповіщення керівництва райспоживтовариства та викликав підрозділ ДСНС.

На місце виклику виїхав черговий караул 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області. По прибуттю на місце виклику після проведення розвідки було встановлено, що за вказаною адресою умовно горить торгівельний павільйон № 2. На місці пожежі знаходяться члени добровільної пожежної дружини Вільнянського райспоживтовариства, якими здійснено подачу 3-х вогнегасників ВП-6 у осередок умовного загоряння.

Черговим караулом 18-ДПРЧ було проведено оперативне розгортання з подачею ствола «СПРК»» на гасіння умовної пожежі та ствола «Б» на захист поруч розташованих торгівельних павільйонів. Після отримання допуску на гасіння від представника об’єкту було розпочато гасіння умовної пожежі. Умовну пожежу локалізовано та ліквідовано 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Під час тренувань також було відпрацьовано питання оповіщення, збір та дії керівного складу підприємства під час виникнення надзвичайної ситуації, а також евакуація працівників, відвідувачів та матеріальних цінностей.

За підсумками проведення спеціальних об’єктових протипожежних тренувань встановлено, що керівництво, персонал центрального ринку Вільнянського районного споживчого товариства та  відповідні служби району готові до виконання завдань з ліквідації пожеж, що можуть виникнути  на території ринку.

 

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                                            С.І. Андрієнко

 

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019