Регистрация / Вход

Свежак

У Вільнянській центральній районній комунальній лікарні проведено комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту

17 березня 2015 року в Вільнянській центральній районній комунальній лікарні проведено комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту.

Темою навчання була організація роботи Вільнянської центральної районної комунальної лікарні (далі ВЦРКЛ) під час ліквідації витоку газу у модульній котельні розташованої на території лікарні.

До навчання залучався керівний склад об’єктової комісії, медичні працівники та працівники господарчої служби лікарні, а також представники Вільнянського районного сектору Головного управління ДСНС України у Запорізькій області та начальник відділу з питань цивільного захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації.

Навчальними цілями даного навчання були відпрацювання системи органів управління ВЦРКЛ при витоку газу у модульній котельні, що розташована на території лікарні, перевірка готовності роботи ВЦРКЛ при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру, перевірка готовності колективних засобів захисту у разі виникнення НС та з’ясування проблемних питань в ліквідації НС та в реалізації керівних документів.

На першому етапі навчання проведено відпрацювання системи органів управління ВЦРКЛ при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру. Під час етапу здійснено оповіщення персоналу ВЦРКЛ, перевірено схеми оповіщення та плануючі документи, надано практичну допомогу у їх відпрацюванні співробітниками лікарні.

На другому етапі навчання проведено відпрацювання дій згідно поставлених задач по підготовці ВЦРКЛ до прийому постраждалих у разі надзвичайної ситуації техногенного характеру. Відпрацьовано надання медичної допомоги постраждалим, інформування хворих, проведення евакуаційних заходів, алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях.

В ході навчання досягнуто поставленої мети та злагодженості в роботі керівного складу, працівників, службовців та персоналу лікарні в цілому при виконанні заходів по реагуванню на надзвичайні ситуації техногенного.

За підсумками проведення комплексного об’єктового навчання встановлено, що керівництво та персонал Вільнянської центральної районної комунальної лікарні, служби цивільного захисту району готові до виконання завдань з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного характеру, що можуть виникнути  на території лікарні.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                                       С.І. Андрієнко

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019