Регистрация / Вход

Свежак

Рятувальники Вільнянського району навчили освітян району як діяти в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру та мирного часу

В інформаційно-роз’яснювальній роботі рятувальників особливу увагу приділяється співпраці із працівниками освітніх закладів, адже саме на них покладається відповідальність за збереження життя і здоров’я покоління, що підростає.

Тож, 27 лютого 2015 року у Вільнянській гімназії «Світоч» зібрались представники районного відділу освіти та  керівники навчально-виховних закладів міста та району. На зібранні також були присутні начальник відділу з питань цивільного захисту населення Вільнянської райдержадміністрації та представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Мета даного заходу - навчання освітян правилам безпеки життєдіяльності.

Під час виступу головний інспектор Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Шпак Р.М. найбільшу увагу приділив діям населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру та мирного часу. Особливу увагу присутніх було зосереджено на питаннях щодо дій при надзвичайних ситуаціях техногенного характеру, евакуації із навчального закладу,  діям при виявленні підозрілих предметів, в умовах терористичного акту, а також розповіли про те, як слід поводитися з вибухонебезпечними предметами сучасності та минулих війн.

На завершення виступу головний інспектор районного сектору ДСНС вручив присутнім листівки та пам’ятки для використовувати під час навчання дітей з інформацією як діяти при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів, під час артобстрілу та бомбардування, при попереджувальному сигналі «Увага всім», що повинно входити до екстреної валізи.

В кінці зустрічі  присутні подякували рятувальникам за корисну та пізнавальну інформацію.

 

 

В.о. начальника Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

майор служби цивільного захисту                                                        Р.М. Шпак

 

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019