Регистрация / Вход

Свежак

У Вільнянському районі Естонська рада з питань переселенців надала допомогу біженцям із зони АТО

11 лютого 2015 року у приміщенні будинку культури міста Вільнянськ Естонською радою з питань переселенців спільно з Вільнянським РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області, управлінням соціального захисту населення Вільнянської РДА та товариством «Червоного хреста» організовано вручення допомоги переселенцям із зони АТО, які проживають нині на території Вільнянського району та потребують елементарних речей для життя.

Медикаменти, засоби гігієни, дитячий одяг, постільні речі - все це було куплено за гроші, які зібрали небайдужі естонці, щоб допомогти переселенцям. Передати гуманітарку прямо з Естонії приїхала представник Естонської ради з питань переселенців Тетяна Ликова.

В пакети гуманітарної допомоги входять аптечки на зиму (ліки від застуди, серцеві препарати, заспокійливі), комплекти для дорослих і для дітей, памперси, засоби гігієни, трохи солодощів та книжок для дітей.

Рятувальники вручили вимушеним переселенцям пам’ятки з правилами безпечної життєдіяльності і нагадали про основні чинники небезпеки, які можуть спіткати їх дома.

Переселенці подякували організаторам за допомогу. Вони вдячні за те, що їх не забувають та постійно підтримують.

Наразі триває збір речей, необхідних для вимушених переселенців. Мова йде, перш за все, про продукти харчування тривалого зберігання (каші, консерви, цукор, тощо), засоби особистої гігієни та постільну білизну. Для того, щоб передати речі, необхідно звернутися до Червоного Хреста за телефоном 764-28-92 або за адресою вул. Горького, 4-а.

 

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                          С.І. Андрієнко

 

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

 

 

 

 

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019