Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

У Вільнянському районі відбулась перевірка готовності районної мобільної групи реагування на надзвичайні ситуації

На виконання  доручення Прем’єр-міністра України та наказу начальника цивільного захисту Запорізької області, 10 лютого у м. Вільнянськ відбулась перевірка стану готовності районної мобільної групи до реагування на надзвичайні ситуації.

Перевірку здійснено керівництвом Вільнянської районної державної адміністрації спільно з Вільнянським РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Мета даного заходу – перевірка укомплектованості та готовності оперативної групи до виконання поставлених перед нею завдань.

На заході були присутні керівники та особовий склад служб цивільного захисту району, аварійні служби  ЖКГ, які безпосередньо працюватимуть під час ліквідації наслідків аварій, надаватимуть допомогу постраждалим.

Вільнянська районна мобільна група включає в себе шість служб цивільного захисту: оперативно-рятувальну службу (18 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області), службу охорони громадського порядку (РВ ГУ МВС України у Запорізькій області та Вільнянське відділення ДАІ), інженерно-дорожню службу (філія «Вільнянський райавтодор»), медичну службу (підстанція швидкої медичної допомоги Вільнянського району КУ «ЗСЕШМД»ЗОР), службу енергетики та світломаскування (Вільнянський РЕМ), службу Вільнянського Управління по газопостачанню та газифікації, а також  Вільнянську дільницю водовідведення КП «Облводоканал», цех № 4 ГКП «Запоріжводоканал»

На лінійку готовності були виставлені спеціальні автомобілі, техніка та обладнання, що використовуватимуться при ліквідації можливих наслідків аварійних та надзвичайних ситуацій.

Проведеною перевіркою встановлено, що техніка та особовий склад районної мобільної групи до дій за призначенням в цілому готові.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                          С.І. Андрієнко

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22
Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019