Регистрация / Вход

Свежак

У Матвіївці святкування першої пенсії закінчилось пожежею

У Матвіївці святкування першої пенсії закінчилось пожежею Не встигнули рятувальники приїхати з пожежі, що сталась 16 липня в автомобілі по вул. Бочарова, як о 03 год. 25 хв. на пункт зв’язку пожежної частини надійшло повідомлення від невідомої особи, про те що в с. Матвіївка по вул. Леніна, 148 горить літня кухня.

Прибувши на місце виклику було встановлено, що вогнем охоплена вся будівля літньої кухні, горять крісло, диван, домашні речі, стеля, дах на загальній площі 12 м2 . Господарка домоволодіння знаходилась дома.

Пожежу було ліквідовано о 04 годині 15 хвилин черговим караулом 18-ДПРЧ м. Вільнянськ. Вогнем знищено 2 крісла, диван, домашні речі, стеля та покрівля літньої кухні, 3 віконні рами,  та одні двері.

Як повідомила власниця будівлі, напередодні вона отримала свою першу пенсію та вирішила відсвяткувати цю визначну подію в тісному колі своїх друзів. Святкування відбувалось в тій самій літній кухні, згодом перебралисяя до будинку. Зі слів хазяйки, під час застілля в кухні гості періодично курили цигарки, не виходячи на вулицю…

Святкування закінчилось пожежею та прибуттям рятувального підрозділу. Новоспечена пенсіонерка, мабуть, назавжди запам’ятає свій вихід на пенсію. Збитки та причина пожежі встановлюється Вільнянським РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області, розслідування проводить райвідділ міліції Вільнянського району.

Рятувальники Вільнянського району закликають: дбайте про безпеку, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті та під час відпочинку. А головне, бережіть найцінніший дарунок природи - життя. Воно дається лише один раз.

 

 

Вільнянський РС ГУ ДСНС

України у Запорізькій області

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019