Регистрация / Вход

Свежак

У місті Вільнянськ згорів автомобіль

У місті Вільнянськ згорів автомобіль16 липня 2014 року о 01 год. 40 хв. на пункт зв’язку частини 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області від невідомої особи  надійшло повідомлення про те, що за адресою м. Вільнянськ вул. Бочарова 6 горить легковий автомобіль ВАЗ 21013.

По прибуттю на місце виклику було встановлено, що за даною адресою горить переднє праве колесо автомобіля та обладнання під капотом, а вогонь швидко розповсюджується в салон автомобіля. Поряд з автомобілем знаходиться власник, який намагається самостійно загасити загорання. 

Пожежа ліквідована черговим караулом 18–ДПРЧ м. Вільнянськ. В наслідок пожежі ніхто не постраждав, але знищено горючі та легкоплавкі деталі, а також матеріали моторного відсіку і салону автомобіля ВАЗ 21013.

Як повідомив власник автомобіля, він прокинувся від запаху диму, який йшов з вулиці. Виглянувши у вікно він побачив, що горить його автомобіль. Чоловік відразу кинувся ліквідовувати пожежу за допомогою вогнегасника, який був у нього в багажному відсіку автомобіля. В ту ж хвилину  прибув і пожежний підрозділ.

Причина пожежі встановлюється Вільнянським РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області, розслідування проводить райвідділ міліції Вільнянського району,  але слід зазначити, що найімовірніше загорання автомобіля сталося не без допомоги сторонньої особи…

 

Вільнянський РС ГУ ДСНС

України у Запорізькій області

 

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019