Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Повідомлено про підозру 39-річному мешканцю Покровського району Дніпропетровської області, який вчинив незаконну порубку лісу на території Новомиколаївської ОТГ

За процесуального керівництва Новомиколаївського відділу Запорізької окружної прокуратури Запорізької області мешканцю Покровського району Дніпропетровської області повідомлено про підозру за фактом незаконної порубки дерев у захисних лісових насадженнях за ч.1 ст.246 КК України, який, взявши з собою дві бензопили, на власному автомобілі з автомобільним причепом прибув на південно-східну околицю с. Горлицьке Запорізького району (колишній Новомиколаївський район) Запорізької області до полезахисної лісосмуги, де в порушення ст. 69 Лісового кодексу України, при відсутності спеціального дозволу на використання лісових ресурсів, в полезахисній лісовій смузі, яка розташована на землях підконтрольних Новомиколаївській селищній раді Запорізького району Запорізької області, незаконно спиляв до ступеня припинення росту сироростучі дерева породи «акація біла», чим спричинив шкоду у сумі близько 25 тис. грн.

 Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Відділення поліції № 3 Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.

Санкція ч.1 ст.246 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17000-25500 грн.), або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

 

З повагою

Запорізька окружна прокуратура

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019