Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Під час санкціонованого обшуку одного з приватних будинків у селі Солоне Вільнянського району Запорізької області вилучено понад 800 наркорослин

16 червня працівниками відділення поліції №2 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області під процесуальним керівництвом окружної прокуратури, в рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України проведено санкціонований обшук одного з приватних будинків у місті Солоне Вільнянського району. Під час якого у 33-річного місцевого мешканця виявлено та вилучено понад 800 рослин снотворного маку. Вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

 

Вик. Заступник керівника

окружної прокуратури Пономарьов С.М.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019