Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Завдяки принциповій позиції ювенального прокурора Запорізької окружної прокуратури Запорізької області мешканець м.Вільнянськ 15 років проведе у виправній колонії за зґвалтування дитини

Так, Шевченківським районним судом м.Запоріжжя завершено розгляд кримінального провадження за фактом зґвалтування дитини та завдання тілесних ушкоджень сестрі потерпілої малолітньої, яка намагалась її захистити та повідомити про вчинене, що сталося 24.12.2019 у м.Вільнянськ.

Зокрема, відповідно до вироку суду місцевий мешканець, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, скориставшись тим, що у будинку нікого, окрім двох малолітніх дітей та 13-ти річної сестри своєї співмешканки не було, відвів останню у іншу кімнату, де застосовуючи психічне насилля та погрози фізичною розправою, зґвалтував малолітню дитину.

Після того, як малолітня потерпіла повідомила свою старшу сестру про її зґвалтування, яка прийшла до збоченця з’ясувати обставини та захистити свою малолітню сестру, перебуваючи у кухні будинку, нелюд схопив ніж зі столу та завдав старшій сестрі своїй співмешканки ножового поранення плеча та передпліччя, які кваліфіковані як легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров’я.

На початку судового розгляду збоченець не визнавав провину повністю, вказуючи на свою непричетність до інкримінуємих злочинів. Однак, за принципової позиції ювенального прокурора у суді було доведено вчинення місцевим мешканцем зґвалтування малолітньої особи та спричинення її сестрі легких тілесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров’я. Під тягарем досліджених доказів, наприкінці судового розгляду, обвинувачений погодився з обставинами, про які розповіли потерпілі дівчата, а також із запропонованою максимальною мірою покарання.

Суд погодився із запропонованою прокурором максимальною мірою покарання та вироком суду від 29.03.2021 визнав винним мешканця м.Вільнянськ у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.152, ч.2 ст.125 КК України та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019