Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичну бесіду з працівниками банківської установи

З метою  попередження виникнення пожеж на підконтрольних органам державного пожежного нагляду об’єктах та навчанням персоналу  правил безпечної життєдіяльності, представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області постійно проводять навчання та профілактичні бесіди з працівниками підприємств, установ та організацій Вільнянського району.

Так, 04 березня у Вільнянському відділенні АТ КБ «Приватбанк» рятувальники ознайомили працівників з правилами безпеки життєдіяльності, діями при виникненні пожежі, евакуацією працівників з будівлі на випадок виникнення пожежі, гасінням пожежі за допомогою вогнегасників.

Співробітники районного підрозділу ДСНС розповіли про основні причини виникнення пожеж, ознайомили  з порядком дій на випадок виникнення пожежі або техногенної аварії на  потенційно небезпечних об’єктах, зосередили увагу на  правилах безпеки під час  виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

На завершення  представники районного сектору ДСНС наглядно  показали як користуватись вогнегасниками та розповіли, що і як можна гасити за допомогою даних первинних засобів пожежогасіння.

Сподіваємось, що завдяки отриманим під час даної бесіди корисним порадам, працівники відділення банку  зможуть попередити  виникнення пожежі, а у випадку виникнення загорання самостійно зможуть ліквідувати його, чим зменшать збитки від пожежі.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                          С.І. Андрієнко

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019