Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Реальне покарання за домашне насильство

Вільнянським відділом Токмацької місцевої прокуратури забезпечується належне дотримання конституційних функцій прокуратури, в тому числі підтримання публічного обвинувачення в суді. Так, за участі прокурорів Вільнянського відділу Токмацької місцевої прокуратури на протязі 2020 року судами ухвалено 90 судових рішень, з яких 20 особам призначено реальну міру покарання.

Так, Вільнянським районним судом завершено розгляд кримінального провадження відносно мешканця с.Соколівка, який вчинив домашне насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного насильства щодо іншої особи (матері), з якою перебуває у сімейних відносинах, що призводить до фізичних, психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої особи.

Суд погодився з позицією прокурора щодо реальної міри покарання та вироком суду від 02.09.2020 визнав винним зловмисника у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.126-1 КК України та призначив покарання у вигляді 1 років обмеження волі, та на підставі ст.71 КК України, остаточно призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019