Регистрация / Вход

Свежак

Організація виконання покарань за адміністративні правопорушення у вигляді суспільно корисних робіт

Токмацькою місцевою прокуратурою забезпечено належну організацію виконання покарань за адміністративні правопорушення у вигляді суспільно корисних робіт.
Зокрема, чинне законодавство України передбачає покарання у вигляді суспільно корисних робіт за адміністративне правопорушення.
Проте, однією з сільських рад Вільнянського району Запорізької області незабезпечене належне виконання вимог чинного законодавства, а саме не визначено вид робіт та перелік об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи.
Як приклад, постановою судді Вільнянського районного суду мешканця Вільнянського району, який ухиляється від сплати аліментів на утримання неповнолітньої дитини, визнано винним за ч.1 ст.183-1 КУпАП та накладено адміністративне стягнення  у вигляді суспільно корисних робіт.
Внаслідок незаконних дій сільської ради правопорушник не відбув покарання у вигляді суспільно корисних робіт.
У зв’язку з чим, Токмацькою місцевою прокуратурою подано позов до вказаної сільської ради в інтересах держави про визнання протиправною бездіяльність та зобов′язання відповідача вчинити певні дії, який на теперішній час Запорізьким окружним адміністративним судом задоволено в повному обсязі та зобов’язано сільську раду визначити вид робіт та перелік об’єктів на яких порушники будуть відбувати адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019