Регистрация / Вход

Свежак

Мешканець Вільнянська, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно заволодів бюджетними коштами...

Токмацькою місцевою прокуратурою направлено до Вільнянського районного суду обвинувальний акт у відношенні мешканця міста Вільнянськ за вчинення злочинів передбачених ч.2 ст. 191, ч. 1. ст. 366 КК України.
Так, мешканець м. Вільнянськ Запорізької області, будучи службовою особою, діючи умисно, переслідуючи злочинний умисел, направлений на заволодіння чужим майном, зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів бюджетними коштами у вигляді заробітної плати, у подальшому обвинувачений, будучи службовою особою видав шляхом надання до Державної установи складання, завідомо неправдиві офіційні документи, шляхом внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, з метою привласнення бюджетних коштів у вигляді заробітної плати.
Санкція за ч.2 ст.191 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. За ч.1 ст.366 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019