Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Вільнянським відділом Токмацької місцевої прокуратури проводиться перевірка щодо виконання вироків

Токмацькою місцевою прокуратурою постійно приділяється увага з питань додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства України.

Так, проведеною Вільнянським відділом Токмацької місцевої прокуратури перевіркою у Вільнянському ВП Пологівського ВП ГУНП в області щодо виконання вироків, якими призначено покарання у виді арешту або позбавлення волі особам, які на момент набрання законної сили судовими рішеннями не перебували під вартою встановлено, що у 4 кварталі 2019 року до відділення поліції надійшов вирок Вільнянського районного суду Запорізької області відносно мешканця с. Спасівка Вільнянського району Запорізької області, засудженого за ч.2 ст.389 КК України до покарання у вигляді 1 місяця 10 днів арешту.

Протягом півроку з моменту надходження судового рішення Вільнянським ВП будь-які заходи до встановлення місцезнаходження засудженого та направлення останнього до місць відбування покарання, взагалі не здійснювались, питання оголошення останнього у розшук та заведення оперативно-розшукової справи не вирішувалось. Матеріали за розпорядженням суду у відношенні мешканця с.Спасівка на момент перевірки містили лише вирок.

У зв’язку із чим, Вільнянським відділом Токмацької місцевої прокуратури на адресу Вільнянського ВП Пологівського ВП ГУНП в області в порядку ст.26 Закону України про «Про прокуратуру» внесено документ прокурорського реагування, який розглянуто та задоволено, працівникам, які допустили порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства України суворо вказано на не допущення їх у подальшому.

Завдяки втручанню прокуратури мешканець с. Спасівка Вільнянського району Запорізької області був знайдений та затриманий, про що цього ж дня повідомлено Вільнянський районний суд, а засудженого направлено для відбуття покарання у вигляді арешту.  

 

 

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019