Регистрация / Вход

Свежак

Будьте обережні при курінні!

11 березня 2015 року о 19 год. 20 хв. на ПЗЧ 18-ДПРЧ надійшло повідомлення від чергового Вільнянського РВ ГУ МВС України в Запорізькій області про те, що у с. Люцерна виникла пожежа у житловому будинку, яка ліквідована місцевим населенням, і в результаті якої загинула людина. Підрозділи ДСНС для гасіння пожежі не залучалися.

Під час огляду житлового будинку в одній із кімнат на ліжку виявлено тіло господаря будинку. Наслідки пожежі: вогнем знищено  одяг та постільні речі під тілом загиблого; вогнем пошкоджено: матрац на площі 0,5 м кв.

Провівши огляд місця пожежі встановлено, що ймовірною причиною виникнення пожежі  стало необережне поводження з вогнем при курінні загиблим.

Випадок загибелі людини на пожежі у Вільнянському районі в цьому році не перший. Протягом трьох місяців 2015 року на території Вільнянського району загинуло вже три людини.  Нагадаємо,  14.01.2015 у с. Петромихайлівка загинула жінка, а в с. Шевченково 01.02.2015 р. загинув чоловік з причини необережного поводження з вогнем під час куріння.

Найпоширеніша причина пожеж - недбалість при палінні та поводженні з сірниками. Тому курцям слід роз'яснювати про небезпеку, пов'язану з недбалістю при палінні.

У гарячому попелі і тютюні міститься кількість теплової енергії, достатня для того, щоб викликати загорання таких речовин, як папір, картон, постільна білизна. 

Куріння в ліжку завжди небезпечне. Після напруженого дня, коли людина втомилася, це може призвести до нещастя. Пожежа може виникнути при попаданні тліючого тютюну на постільну білизну. Утворений при цьому дим може викликати задуху перш, ніж пожежа буде виявлена.

Таким пожежам легко запобігти, дотримуючись простого, але дуже важливого правила: ніколи не палити в ліжку.

Під впливом алкоголю небезпека виникнення пожежі збільшується. Перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, людина може не помітити, куди впав непогашений недопалок сигарети. А це створює загрозу виникнення займання, яке при зіткненні з розташованими поблизу займистими матеріалами може швидко розростися.

Рятувальники закликають мешканців району бути обережними у поводженні з вогнем. Пам’ятати, що найчастіше пожежі виникають там, де свідомо порушуються правила пожежної безпеки!

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019