Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Вільнянські рятувальники провели протипожежні тренування на об’єкті енергетики

З метою відпрацювання спільних дій енергетиків і рятувальників щодо ліквідації можливої пожежі, 20 червня 2019 року на території підстанції 750 кВ «Запорізька»  було проведено протипожежне тренування.
Під час тренування присутні ознайомилися з особливостями пожежної та техногенної безпеки об’єкта, системами водопостачання і пожежогасіння. 
У ході навчання співробітники ДСНС відпрацювали спільні дії пожежно-рятувальних підрозділів з оперативним персоналом підприємства та ДПД по ліквідації аварії, можливі варіанти її ліквідації, план пожежогасіння об’єкту та особливості створення штабу з ліквідації пожежі. Також учасники тренування вдосконалили навички ведення оперативних дій при виникненні пожежі на виробництві, способи і методи гасіння. Важливим фактором у цьому процесі залишається оперативність і злагоджені дії всіх задіяних у ліквідації пожежі підрозділів та служб.
Відпрацювання теоретичних знань та практичних навичок в умовах надзвичайних ситуацій є запорукою їх успішного попередження та ліквідації.
 
Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019