Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Вільнянські рятувальники провели роз’яснювальну роботу з учнями навчальних закладів Петро-Михайлівської сільської ради

Спеціалісти Вільнянського районного сектору ДСНС України у Запорізькій області постійно відвідують навчально-виховні заклади міста та району та навчають дітей основним правилам безпечної життєдіяльності.
19 квітня у на базі опорного комунального закладу загальної середньої освіти "Орієнтир" Петро-Михайлівської сільської ради рятувальники провели урок безпеки з учнями Дніпровської та Петро-Михайлівської шкіл, під час якого розповіли про основні правила пожежної та техногенної безпеки.
Пізнавальну бесіду з дітьми провів головний інспектор районного сектору ДСНС Руслан Шпак. Він ознайомив дітей зі станом з пожежами, що виникли на території Вільнянського району, розповів про основні причини пожеж, навів реальні приклади пожеж, що виникали на території нашого району та області. Рятувальник також приділив особливу увагу діям при виявленні вибухонебезпечних предметів. 
Крім цього, вихованців закладу навчили користуватись вогнегасниками, а також нагадали основні правила пожежної безпеки у весняно-літній період, поведінки на відкритій території та при виникненні іншої надзвичайної події.
Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019