Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

У Вільнянську відбулось тренування екстрених служб району

Аби попередити виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, налагодити чітку взаємодію аварійно-рятувальних служб Вільнянського району, оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, 23 травня 2018 року проведено тренування з відповідними структурами району. Зазначимо, що подібні заходи проводяться  щороку.
Цього разу об’єктом для тренувань став багатоквартирний  житловий будинок  у м. Вільнянськ. За легендою у житловому будинку стався витік газу, є загроза вибуху. 
Першими на місце події прибули працівники АДС Вільнянської дільниці ПАТ «Запоріжгаз», які зі спеціальним обладнанням обстежили будинок, встановили причину витоку газу. За викликом аварійно-диспетчерської служби на місце події терміново прибули екстрені служби району: пожежно-рятувальний підрозділ ДСНС,  карета швидкої медичної допомоги, представники поліції , РЕМу та представники комунальної служби.
Прибувши на місце події рятувальники в найкоротший термін провели розвідку в будинку, евакуювали мешканців будинку, а одного потерпілого передали медикам.
Загалом, до тренувань було задіяно 15 працівників аварійних служб комунальних підприємств, поліції і служб цивільного захисту та 5 одиниць спеціальної техніки.
За результатам проведеного тренування представники районних служб цивільного захисту прийшли  до висновку, що тренування пройшли за оцінкою «добре». 
Тренування показало, що служби  цивільного захисту  району готові до оперативного реагування на такі надзвичайні події.
 
Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019