Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Рятувальники закликають не спалювати суху рослинність!

Розпочався пожежонебезпечний період, коли достатньо лише необачно кинутого недопалка у суху траву, як миттєво пожежа набуває загрозливих масштабів. Вітряна погода сприяє дуже швидкому поширенню вогню. Тому у період підвищеної пожежної небезпеки рятувальники застерігають не використовувати відкритий вогонь поблизу житлових будинків, не кидати недопалки цигарок у траву чи на узбіччя доріг. Крім того, суворо забороняється самовільне випалювання рослинності або її залишків.
Досить часто, випалюючи суху траву чи сміття люди не задумуються про те, що неконтрольований вогонь може перекинутися на будинки, сараї, господарчі будівлі, а також стати причиною масштабної лісової пожежі. Це спричиняє шкоду як екосистемі краю, так і може завдати матеріальних збитків власникам господарств. Крім того, непоодинокі випадки, коли громадяни отримують опіки, отруюються продуктами горіння.
Нагадаємо, що минулого року пожежа на відкритій території Купріянівської сільської ради  призвела до великих матеріальних втрат -  згорів будинок на два господаря, мешканці залишились без житла через людську недбалість. На щастя,  ніхто не постраждав. А у 2016 році під час горіння сухої рослинності та чагарників поблизу дачних ділянок Михайлівської сільської ради вогнем було травмовано пенсіонера, знищено та пошкоджено кілька дачних будівель.
З початку 2018 року на території Вільнянського району вже зареєстровано 10 випадків загорання сухої рослинності, які не обійшлися без «допомоги» людини.
Нехтування елементарними правилами пожежної безпеки – серед основних причин виникнення пожеж. Не спалюйте сміття на городах та суху траву на відкритих територіях. Трава та сміття легко займаються, навіть, від сірника або недопалка, а полум'я швидко розповсюджується на значні території. Розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом. Якщо стали свідком пожежі - негайно повідомте рятувальників за телефоном 101.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019