Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

У Вільнянську відбувся районний етап фестивалю Дружин юних пожежних

27 березня 2018 року у Вільнянському центрі дитячої та юнацької творчості лунав дзвінкий дитячий сміх – проводився районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників.

Цього року конкурс досяг піку своєї популярності, адже кількість команд учасників зросла майже вдвічі. У фестивалі взяли участь команди з п’ятнадцяти шкіл Вільнянськогог району, а саме: Вільнянської ЗОШ №1 та № 3, гімназії «Світоч», Любимівського, Люцернянського, Новогупалівського, Привільненського, Семененківського, Солонівського, Антонівського, Соколівського, Тернівського, Привільненського навчально-виховних комплексів, Матвіївського ЗНВК «Всесвіт» та Михайло-Лукашівської ЗОШ.

Протягом шести годин зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями та чарівними усмішками хлопців та дівчат.

До складу суддівської колегії були запрошені представники Вільнянського районного сектору та ДПРЧ-18 ГУ ДСНС України у Запорізькій області, педагогічні працівники районного відділу освіти та ЦДЮТ.

Конкурс «Домашнє завдання» є найулюбленішим як для вболівальників так і для журі. Учасники демонстрували не лише свої знання з правил безпеки, а й креативність, акторські, вокальні здібності, використовуючи всі уміння – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту аніж працівники пожежно-рятувальної служби. Гучними оплесками вболівальники у залі щиро підтримували кожну команду.

При оцінюванні суддями враховувалися артистизм, кмітливість, дотепність, змістовність, оригінальність, хореографічна і вокальна майстерність тощо.

За підсумками районного журі переможцями стали:

І місце – команда Новогупалівського НВК»;

ІІ місце – команда Соколівського НВК

ІІІ місце – команда Матвіївського ЗНВК «Всесвіт»

Також не залишили без уваги кращих учасників на кожному етапі «Безпечної прогулянки» фестивалю.

Так, найправильніше та найшвидше зібрала гриби та ягоди учениця Вільнянської ЗОШ № 1 Гурова Маргарита. На етапі «Рятувальна мотузка» проявила себе учениця гімназії «Світоч» Бабушко Вікторія. Найшвидше врятував потопаючого учень Првільненського НВК Гусєв Володимир. Найкращі знання в конкурсі «Медичний» продемонструвала Лисенко Аліна учениця Люцернянського НВК. А влучним ствольщиком цього року став учень Семененківського НВК Пелех Анастасія.

Найкращим учасникам на етапах «Безпечної прогулянки» вручено грамоти та цінні призи.

У конкурсі «Візитка» журі відмітила Соколівський НВК, «домашнє завдання» найкраще виконала команда Матвіївського ЗНВК «Всесвіт», а кращий плакат намалювали юні рятівники Вільнянської ЗОШ № 3.

Колектив Вільнянського РС та ДПРЧ-18 ГУ ДСНС України у Запорізькій області вдячний педагогам і учасникам фестивалю за активну участь у його проведенні. Приємно відмітити, що з кожним роком програми команд стають все кращими й оригінальнішими. Виступи усіх команд були по-своєму яскравими, неповторними та цікавими. Командам вдалося виконати основні завдання фестивалю, а саме: сформувати громадську свідомість і громадянську позицію підростаючого покоління щодо власної безпеки, залучити дітей до роботи із запобігання пожежам та надзвичайним ситуаціям і викликати цікавість до професії пожежного-рятувальника.

13 квітня 2018 року команда-переможець з Новогупалівського НВК захищатиме честь свого району на зональному етапі фестивалю, який відбудеться у Пологівському районі. Тож побажаємо успіху учасникам у наступних етапах фестивалю, адже ДЮП – це не гра, ДЮП – не робота, ДЮП – за життя наша турбота!

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту С.І. Андрієнко

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019