Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Вільнянські рятувальники провели роз’яснювальну роботу у с. Значкове та с. Павлівське Вільнянського району

З початку року на території Вільнянського району сталося 14 пожеж. 99 відсотків загорянь припадає на житловий сектор. У більшості випадків причинами пожеж стають: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок, печей, теплогенеруючих агрегатів та установок, газового обладнання.

Тому з метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі та недопущення травмування та загибелі людей на них рятувальники Вільнянського району постійно проводять профілактичні бесіди з громадянами.

Так, 16 березня, фахівці Служби порятунку «101» провели рейд   житловим сектором у с. Значкове та с. Павлівське Вільнянського району.

Під час профілактичних бесід, рятувальники розповідали людям про правила пожежної безпеки, наголошували, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж, обігрівальними приладами, а також, не палити у ліжку, адже згідно статистики пожеж із усієї кількості осіб, які загинули від необережного поводження з вогнем, більшу частину становлять саме ті громадяни, які палили в ліжку, часто перебуваючи у нетверезому стані. Особливу увагу рятувальники приділили багатодітним сім’ям.

Аби люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил пожежної безпеки, рятувальники вручали пам'ятки з основними правилами пожежної безпеки та алгоритмом дій в екстрених випадках.

 

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019